O firmie CzystoDom

Lubimy, kiedy wokół jest czysto

Od marca 2018 roku, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku oraz zapytania dotychczasowych klientów, wykonujemy również szeroko rozumiany zakres usług porządkowych dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych a także dla klienta indywidualnego – domów i mieszkań. 15 letnie doświadczenie kadry zarządzającej oraz sprawdzony i odpowiedzialny personel to nasza recepta na sukces – pozwala realizować na wysokim poziomie jakościowym wszystkie powierzone nam prace. Współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami (którzy realizują dla nas dostawy na terenie całego kraju) – urządzeń, maszyn oraz profesjonalnych – wysokowydajnych środków chemicznych z jednoczesnymi systemami odpowiednich szkoleń pozwala nam na wykonanie każdego zadania przy zachowaniu bardzo korzystnej naszym zdaniem proporcji ceny – do wysokiej jakości usługi. Firma sprzątająca Wrocław– sprzątanie mieszkań i domów.


NASZE PROPOZYCJA - SKUTECZNE SPRZĄTANIE!

Nasza propozycja skierowana jest przede wszystkim dla klientów prywatnych – domów i mieszkań. Wykonujemy także szereg usług powiązanych – pranie dywanów, wykładzin, mycie okien zarówno ogólnodostępnych. Specjalizujemy się również w sprzątaniu posadzek – bez względu na rodzaj podłoży oraz zabrudzeń, z jakimi mamy do czynienia, potrafimy dobrać właściwą technologię, która szybko i skutecznie usunie zabrudzenia oraz co najważniejsze – będzie bezpieczna dla struktury posadzki zapewniając jej ładny wygląd i długą trwałość.


NASZA WIZJA - NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIA!

Idąc z duchem czasu popieramy nowe technologie, pomysły i rozwiązania pozwalające na coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze dla podłoży usuwanie zabrudzeń – skutkujące najwyższą jakością usługi. Jako nieliczna z firm stosujemy na życzenie klienta – nowoczesną linię środków z serii Nano Clean, czyli produkty, w których zastosowano Nano cząsteczki srebra i miedzi o rozmiarze 3-7 nanometrów, które ze zdumiewającą skutecznością radzą sobie z niszczeniem drobnoustrojów – wirusów, grzybów i bakterii. To nowoczesne połączenie cząsteczek miedzi srebra ze środkami czyszczącymi sprawia, że doskonale znajdują swoje zastosowanie na każdym domu lub mieszkaniu – wszędzie tam gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo i zachowanie wysokiej higieny. Jesteśmy przekonani, że między innymi dzięki takim rozwiązaniom, nasza propozycja może być atrakcyjna również dla Państwa, a poziom usługi, który zaprezentujemy, w pełni zaspokoi najwyższe oczekiwania jakościowe.

Głównymi cechami jakie nas charakteryzują są

- Profesjonalna i bezpłatna wycena usług,
- Dyspozycyjność według potrzeb klienta,
- Indywidualne i elastyczne podejście do każdego Klienta (nie ważna jest dla Nas „wielkość” i budżet jakim dysponuje dany Klient, ponieważ każdy jest dla nas - niezmiernie istotny),
- Wykwalifikowany personel porządkowy,
- Specjalistyczny sprzęt i środki czyszczące, a także sprzątanie środkami dezynfekującymi,
- Stały nadzór nad pracami porządkowymi,

CzystoDOM współpracuje z renomowanymi i specjalistycznymi firmami zajmującymi się odbiorem i utylizacją odpadów, co w przypadku nawiązania stałych kontraktów odciąża Klienta od załatwiania formalności, które związane są z wywozem wszelkiego rodzaju odpadów.

Wypróbuj naszą firmę już teraz! +48 730 217 141